Тимчасові зміни у режимі роботи ліцею

Відповідно до наказу управління освіти Дубенської міської ради від 10.08.2021р. «Про організаційні заходи на період проведення будівельно-монтажних робіт по об’єкту «Капітальний ремонт (термомодернізація) будівлі НВК «ЗНЗ-ДНЗ» по вул. Венецька, 11А в м.Дубно Рівненської області» та на підставі Договору про спільну діяльність №2 між Дубенською початковою школою Дубенської міської ради Рівненської області та Дубенським ліцеєм №8 Дубенської міської ради Рівненської області з 01 вересня 2021 року на період проведення ремонтних робіт учні Дубенської початкової школи будуть навчатися у приміщенні ліцею.

У зв’язку з цим навчання відбуватиметься у ІІ зміни. Зокрема, учні 2-3 класів початкової школи та учні 5, 6, 9, 10, 11 класів ліцею навчатимуться у першу зміну, учні 4 та 7-8 класів – у другу.

Інформація про розклад дзвінків буде надана учасникам освітнього процесу додатково.