Тиждень зарубіжної літератури

Нещодавно в гімназії було проведено Тиждень зарубіжної літератури.

У рамках Тижня гімназисти мали можливість взяти участь у різноманітних заходах. Зокрема, учні 8-9 класів готували виставку стіннівок «Генії великих епох», учні 5-6 класів створювали малюнки на конкурс «Мій улюблений літературний герой».

Учні 6-х класів виборювали звання кращого знавця зарубіжної літератури та декламатора віршів зарубіжних поетів, під  керівництвом вчителя Максімцевої Т.В. змагалися у «Літературному поєдинку».

Учні 10-х класів з учителем Андросюк Л.Р. підготували усний журнал «З Україною в серці», в ході якого в оригінальній формі розповіли про зарубіжних письменників, життя і творчість яких були пов’язані з нашою Батьківщиною. Старшокласники презентували спогади та враження про Україну всесвітньовідомих митців О.Бальзака, А.Міцкевича, Р.Рільке, О.Купріна, А.Ахматової, В.Короленка, В.Маяковського, а також фрагменти з їх творів.

Команди 9-А та 9-Б класів взяли участь у турнірі знавців зарубіжної літератури «Книга – диво!», яку підготувала вчитель Драган І.В. Учні змагалися у знанні творчості зарубіжних поетів-романтиків, готували буктрейлери улюблених книг та книжкові виставки «Раджу прочитати».

Впродовж Тижня проводилися також виставки кращих учнівських зошитів із зарубіжної літератури та виставки-презентації книг.