Стоп булінг!

З 13 по 24 вересня в ліцеї проводилась акція «Стоп булінг». Завдання акції – інформувати учнів про види, ознаки та прояви булінгу (або його загрози), навчити протидіяти йому.

З цією метою соціально-психологічною службою ліцею було проведено заняття з елементами тренінгу «Попередження булінгу в учнівському середовищі. Правова відповідальність неповнолітніх» (8 класи), «Кібер булінг. Правила безпечного спілкування в мережі Інтернет» (7 класи) – практичний психолог Кундеус І.С.; заняття з елементами казкотерапії «Казка про школу щастя» (6 класи), заняття з елементами тренінгу «Як ми бачимо себе та один одного (5 класи) – соціальний педагог Смоляр І.С. Також організовано зустріч ліцеїстів з представниками ювенальної превенції на тему «Правова відповідальність».

Під час занять діти не тільки ознайомились з інформацією про булінг, його види та ознаки, але й вчилися застосовувати набуті знання на практиці: розбирали життєві ситуації, вчились розрізняти булінг та конфлікт, ознайомилися з методами протидії насильству, алгоритмом дій у разі цькування чи його загрози.