Слідами історії рідного краю

Учні 10-А класу разом із класним керівником Петрук Г.М. побували на екскурсії у місті Луцьку. Це місто, в якому тісно переплелися минуле і сучасне.
   Гімназисти з цікавістю оглянули територію Луцького замку, який в інтернет-голосуванні посів перше місце у Всеукраїнському конкурсі «Сім чудес України: замки, палаци, фортеці», були у Музеї книги.
   Неабиякі спогади залишили відвідини Волинського регіонального музею українського війська і військової техніки. Це єдиний військовий музей у західній Україні. Учні, затамувавши подих, слухали цікаву розповідь екскурсовода. Вони мали можливість побачити (і не тільки) військову техніку і зброю.
   Багато позитивних емоцій подарувала екскурсія до зоопарку.
   На завершення подорожі побували у Музеї технічного прогресу в Адреналін-Сіті і мали можливість здійснити екскурсію з минулого у сучасність.
   Гімназисти дізнались багато цікавого і чудово відпочили!