Пізнай природу – пізнай самого себе

У квітні в гімназії організовано тиждень біології, метою якого було розширення та поглиблення знань учнів із природознавства та біології, формування в учнів інформаційної компетентності, ціннісного ставлення до природи, системи екологічних знань.

Упродовж тижня відбулися цікаві відеохвилинки для учнів 7 і 6 класів «Десятка дивовижних грибів і рослин», «Дивні прояви поведінки тварин» (вчитель Максимчук М.О.), позакласні заходи «Вода – сік життя», «Птахи – наші друзі» (вчитель Цимбалюк Л.С.). Учні 5-А класу стали переможцями у вікторині «Цікаве природознавство» (вчитель Цимбалюк Л.С.), а десятикласники обговорювали етичні проблеми трансплантації органів людини, дізналися про їх друк на 3Д принтері (вчитель Максимчук М.О.).

Перевірити набуті знання з біології гімназистам допомогли інтелектуальні ігри, які організувала Максимчук М.О. У грі «Найрозумніший» серед семикласників перемогли учні 7-А класу Будник Я., Кухарук М., Левценюк П., Панчук Д.,    Шворак С. та Грабар Д. (7-Б клас), серед учнів 8-х класів   Шалак А., Куріч В. (8-А клас), Дворжак К., Мельник М. (8-Б клас), Діденко Я., Бондарчук М. (8-В клас). Найсильнішими у грі «Юний ерудит» стали Чудак К. (6-Б клас), Сірман І. (6-А клас), Пудло Д. (6-В клас), Макаренко А. (6-Г клас).