Пролунав останній дзвінок

25 травня у гімназії відбулося свято завершення навчального року.
   Гімназійну родину та гостей свята вітали міський голова Антонюк В.М., головний спеціаліст управління освіти Дубенської міської ради Матвійчук І.Г. та директор гімназії Комолова Л.В.
   Традиційно були відзначені переможці рейтингу «Кращий учень» серед паралелей класів: Діденко Яна (5-В), Бабич Катерина      (6-А), Герус Тетяна (7-Б), Малярчук Богдана (8-Б), Повх Анна (9-А), Олійник Діана (10-Б), Кузьмяк Анна (11-Б). У номінації «Гімназист року» переможцем став учень 11 класу Боявець Владислав.
   Були нагороджені на святі вчителі Борщова І.О. та Шурук Т.Є. у номінації «Серце віддане дітям», Максимчук М.О. – у номінації «Урок року», Боярська Л.П. та Додчук Н.С. – у номінації «Виховний захід року».
   Отримав нагороду на святковій лінійці і міський голова Антонюк В.М. – диплом за особистий внесок у зміцнення міжнародних культурних зв’язків та фінансову підтримку переможця конкурсу, учня 9 класу гімназії Корженевського Владислава (від організаторів Міжнародного вокального фестивалю «Зірки Парижу»).
   Багато позитивних емоцій учасникам свята подарували виконавці вокально-хореографічних композицій.
   Хвилюючим завершальним акордом свята став прощальний вальс випускників – учнів 11 класів.