Презентація дослідницьких робіт

15 березня 2018 року у актовій залі гімназії відбулася презентація досліджень учнів-учасників загальногімназійного проекту «Знай наших».
   Мета проекту – формування в учнівської молоді гордості за свою Батьківщину, кращих патріотичних рис, активної життєвої позиції шляхом вивчення внеску відомих українців у розвиток вітчизняної та світової науки, техніки, мистецтва та спорту, а також дослідження долі відомих дубенчан.
   На презентації досліджень були представлені такі роботи: «Всесвітньо відомі українські математики» (учениця 9-А класу Травіна Анастасія., вчитель Бардецька Г.П.), «Михайло Остроградський – видатний український математик» (учениця 10-Б класу Смалюк Христина, вчитель Радимська О.Д.),  «Мотря Братійчук – астрофізик із Дубенщини» (учениця 10-А класу Демчук Ангеліна, вчитель Туревич О.О.); «Гордість дубенського футболу – Віталій Приндета» (вчитель Вітерук М.О.); «Сяйнув талантом і дочасно згас.  Перекладач з Волині Віктор Рем» (учень 10-А класу Довгаль Владислав, вчитель Мартинюк І.О.); «Пензлик долі». Поет і художник Богдан Бардецький» (учениця 10-А класу Акулова Катерина, вчитель Грановська Г.П.); «Коли мовчать літописи – говорить земля» Археолог і історик Юрій Пшеничний» (учениця 9-А класу Повх Анна,  вчитель  Ясюк_Л.В.); «Топ – 10 всесвітньовідомих винаходів українських фрілансерів» (учениця 8-Б класу Малярчук Богдана, вчитель Антонів Т.В.); «Імена видатних українців на вулицях нашого міста» (учениця 10-А класу Куцеля Софія, вчитель Ульянова_Г.О.).
   Учасники презентації дізналися багато нового та цікавого про земляків, а юні дослідники були відзначені за свою роботу грамотами гімназії.