Прoлунав останній дзвінок

24 травня у гімназії відбулося свято Останнього дзвоника.
   Випускників та учнів гімназії привітала директор  Комолова Людмила Володимирівна.
   Традиційно на лінійці були відзначені переможці рейтингу "кращий учень" серед паралелей класів: Пилипчук Дарина (5-А клас) та Коноба Марія (5-В клас), Діденко Яна (6-В клас), Бабич Катерина та Бабич Анна (7-А клас), Росоловська Соломія (8-Б клас), Малярчук Богдана (9-Б клас), Повх Анна (10-Б клас), Олійник Діана (11-Б клас).
   Переможцем у номінації "Гімназист року " став учень 11-Б класу Бондарчук Богдан.
   У номінації "Серце віддане дітям" нагороджено вчителя музичного мистецтва Прохно Тетяну В'ячеславівну.
   Випускників  привітали п'ятикласники, вручивши символічні подарунки-дзвіночки на згадку про шкільні роки, а учасники ансамблю "Аllegro "подарували пісню "Школа".
   Учні 11 класів висловили слова вдячності вчителям, батькам, однокласникам. Святковим був прощальний вальс випускників.
   Лінійку завершила хореографічно-вокальна композиція "Молода Україна", а шкільний дзвінок запросив усіх учнів на канікули, випускників - на останній у їх житті шкільний урок.