Перемагати - уже традиція

У січні підведено підсумки IV Міжнародної   гри зі світової літератури “Sunflower-2019”.

У грі брали участь 135 учнів гімназії, що у порівнянні з минулим роком на 20 більше учасників.

Кожен учасник мав можливість перевірити свою грамотність, уміння аналітично й логічно мислити, працювати самостійно, продемонструвати глибоку ерудицію і кмітливість.

Найактивнішими були гімназисти дев’ятих, десятих і одинадцятих класів, які мають високу результативність.

Диплом І ступеня Всеукраїнського рівня отримали 8 учнів: Стрельчук А. (8-В), Гладиш М. (10-Б), Колинюк К. (11-Б),      Повх А. (11-Б), Квасова Л. (11-Б), Травіна А. (11-Б), Осійчук О. (11-Б), Романюк В. (11-Б).

Дипломом ІІ ступеня Всеукраїнського рівня нагороджено 12 учнів: Момотюк Я. (9-Б), Кравчук Н. (9-Б), Ліліца Я. (9-Б), Мельничук О. (9-Б), Декер Д. (9-Б), Лозинська О. (9-Б),                Август В. (9-Б), Герасимчук А. (6-В), Кучмей А. (6-В), Гресь Т. (11-Б), Петровець А. (11-Б), Косик Т. (11-Б).

Дипломом ІІІ ступеня регіонального рівня нагороджено 28 учасників.

Переможцями на шкільному рівні стали 87 учнів, які отримали сертифікати учасника.

Вітаємо учасників гри з новими досягненнями та бажаємо впевнено крокувати до вершин успіху!