Опитування батьківської громади ліцею щодо вибору форми навчання дітей у 2022-2023н.р.

Шановні батьки!

З метою належної організації освітнього процесу в умовах воєнного стану керівництво закладу звертається до Вас із проханням впродовж 04-07 серпня 2022 р. визначити форму навчання Ваших дітей у 2022-2023 навчальному році.

Обираючи форму навчання, зверніть увагу на те, що:

1) у ліцеї згідно вимог облаштовується ПРУ, яке, після висновків відповідних служб, Ви зможете відвідати особисто;

2) у разі перебування Ваших дітей за кордоном та їх навчання у закордонному освітньому закладі вони мають можливість одночасно здобувати освіту і в нашому ліцеї.

Для проходження опитування щодо вибору форм навчання дитини у новому навчальному році перейдіть за посиланнями, розміщеними нижче, та оберіть анкету для паралелі класів, у яких навчатимуться Ваші діти станом на 01.09.2022 р.

Опитування для батьків здобувачів освіти 5 класів

Опитування для батьків здобувачів освіти 6 класів