Обираємо заклад мрії

Випускний рік для учнів 11-х класів є особливо відповідальним, адже вони не лише готуються до складання НМТ, а й стоять перед вибором майбутньої професії та закладу, у якому будуть продовжувати навчатись.

Завдяки сприянню управління освіти Дубенської міської ради наші учні мали змогу відвідати Київ та Київський національний університет культури і мистецтв. На майбутніх абітурієнтів чекала цікава екскурсія містом та закладом, а також знайомство із його факультетами та спеціальностями. Родзинкою поїздки стала зустріч із зірковим ректором – Михайлом Поплавським.

Дякуємо управлінню освіти Дубенської міської ради та Наталії Іваницькій за профорієнтаційну роботу зі старшокласниками та організацію цікавої екскурсії.