Мотивація до навчання – це важливо

27 жовтня відбувся психолого-педагогічний консиліум «Мотивація учнів 10 класів до навчання», у якому взяли участь учителі-предметники, практичний психолог, соціальний педагог ліцею.

Педагоги закладу обговорили результати моніторингового дослідження мотивації учнів 10 класів до навчання у старшій школі.

Класні керівники Кундеус І.С., Ковальчук В.О. зробили детальну психолого-педагогічну характеристику класних колективів, узагальнили результати роботи творчих груп учителів-предметників, продемонстрували відеоролики, які створювали самі учні.

Соціально-психологічна служба ознайомила присутніх із результатами психологічних та соціометричних досліджень, опитування батьків та дітей. Результатом активної співпраці учасників консиліуму стали вироблені рекомендації для учителів та батьків учнів.