Коронований автор

25 квітня 2019 року в Києві в рамках Міжнародного проекту «Коронація слова» (засновники Тетяна та Юрій Логуші) спільно з Київським університетом імені Бориса Грінченка та Київським палацом дітей та юнацтва відбулася церемонія відзначення переможців Міжнародного найпрестижнішого літературного конкурсу «Молода КороНація».

Конкурс має надважливу місію – показати всі обрії вітчизняної дитячої літератури, розкрити нерозвіданий літературний потенціал молоді, та містить такі номінації: дорослі для дітей, діти для дітей, діти для дорослих.

Як повідомляють організатори, у категорії «Дорослі для дітей» відзначено 14 авторів з усієї України. Переможцем мультимедійного літературного конкурсу у цій номінації, коронованим автором прозового твору стала учениця 10-Б класу нашої гімназії, юний філолог Анна Повх. Її дебютний твір «Зоряні. Королівська місія» став найкращим серед романів у жанрі фентезі.

Для Дубенської гімназії №2 та усіх дубенчан роман «Зоряні» набуває особливого тлумачення: зоряні: автор та твір.

Вітаємо Анну з першою коронацією її слова та бажаємо наступних творчих звершень та здійснення мистецьких мрій!