З Новим Роком та Різдвом Христовим!

З 27 по 29 грудня у гімназії були проведені новорічні ранки для учнів 5-7-х класів.

Розпочали святкувати Новий рік учні 6-х класів. Їм був запропонований квест із назвою «Врятуй Різдво» за мотивами повісті Чарльза Діккенса «Різдвяна пісня в прозі». По закінченні квесту учнів чекали солодкі призи та дискотека.

Учні 5-х класів мали змогу ближче познайомитись із усіма традиціями зимового періоду свят в Україні. Вони колядували, щедрували, посівали, кусали калиту. Також були залучені й до інших українських народних забав.

Для учнів 7-х класів було в ефірі нове телебачення «Новорічне TV». На телебачення завітали найвідоміші екстрасенси Дубенської гімназії №2 міс Юлі та міс Бо. Вони зробили безліч гарних передбачень на 2018 рік.

Маємо надію, що все хороше і задумане у 2018 році здійсниться!

З Новим Роком!

Веселих Свят!