З Днем Збройних Сил України!

Нещодавно в Дубенській гімназії №2 відбулося свято, приурочене Дню Збройних Сил України. Почесними гостями дійства стали батьки учнів, які були або є учасниками АТО. Гімназисти підготували різноманітні художні номери, веселі конкурси і розваги для гостей і їхніх дітей. Приємним сюрпризом для запрошених військових стало відео-звернення їхніх синів і донечок зі словами вдячності і любові. Під кінець свята хвилиною мовчання вшанували полеглих героїв.

Свято пройшло на «ура!», адже учням дуже хотілося подякувати своїм героям-батькам за те, що вони і тисячі інших дітей можуть жити і навчатися під мирним небом. За те, що вже незабаром у кожному будинку сяятиме ялинка і поселиться святковий затишок. Кожна пісня, кожне тепле слово лунали з любов’ю.

Дякуємо Вам, Герої!