День працівника освіти у ліцеї

У першу неділю жовтня в Україні відзначається День працівника освіти.
   Напередодні ліцеїсти привітали своїх педагогів.
   Традиційно учні зустріли вчителів та вручили запрошення на музично-літературні посиденьки.
   Цьогоріч діти та педагоги стали учасниками святкового благодійного ярмарку в підтримку ЗСУ. Учням та вчителям вдалось виручити 15000 гривень. Усі кошти будуть передані волонтерам для закупки амуніції для наших захисників, завдяки яким ми маємо можливість навчатись.
   Емоцій святу додали музично-літературні посиденьки. Ліцеїсти читали поезію, співали чуттєві українські пісні. Родзинкою стали вокально-хореографічна композиція «Не залишай мене одну», присвячена нашим воїнам та хореографічна композиція «Мотанка».
   Ми щиро вдячні педагогам,які сіють зерна знань у такий не легкий час та нашим збройним силам, які ціною власного життя дають нам можливість вчити на навчатись!
   Все буде Україна!