Вшанування пам'яті жертв Голодомору

Впродовж тижня 19-23 листопада в гімназії було проведено заходи із вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933, 1938-1939 років.
    Зокрема, класний керівник 9-В Боярська Л.П. спільно із працівниками дитячої міської бібліотеки підготувала урок історичної пам'яті для учнів 9-х класів «Голодомор в Україні – геноцид українського народу».
    Класний керівник 11-А класу Ульянова Г.О. організувала проведення вечора пам'яті «Жорна голоду» для учнів 8-11 класів.
    У рамках зазначених заходів гімназисти ознайомились із історичною ситуацією в Україні у 30-40-х роках ХХ століття, переглянули фрагменти тематичних документальних фільмів, читали поезію, присвячену трагічним подіям 1938-1939 років, запалили символічні свічки в пам'ять загиблих від голоду українців.
   Також впродовж тижня у бібліотеці гімназії діяла виставка літератури «Голодомор 1932-1933, 1938-1939 років. Україна пам’ятає», яку підготувала завідувач бібліотеки Онищук М.М.; для учнів 5-7 класів вчителі Боярська Л.П., Ясюк_Л.В., Михалевич Л.О. провели хвилинки історичної пам'яті «Голодомор в Україні. Як це було».