Акція «Благодійність замість квітів»

Дубенська гімназія №2 бере участь в акції «Благодійність замість квітів»! Вчителі нашої гімназії запрошують батьків приєднатися 2 вересня до всеукраїнської акції «Благодійність замість квітів» та відмовитись від звичних квіткових подарунків на користь онкохворих українських дітей.
   В рамках проведення акції ми пропонуємо батькам замість придбання квітів на День знань передати ці кошти дітям, які потребують лікування, а замість квітів подарувати вчителю спеціальний сертифікат про благодійну допомогу.
    Ми також просимо вас поділитися цією інформацією з іншими, для того щоби кожен зміг взяти участь у цій благодійній акції та допомогти дітям, які цього потребують.
   Пам’ятайте, що квіти досить швидко зав'януть, а благодійна допомога дозволить змінити життя не однієї дитини та її сім'ї на краще.
   Дізнатись більше про акцію, зробити благодійний внесок та роздрукувати сертифікат ви можете за посиланням:    Osvita.ua