Адаптація учнів 5-х класів до навчання

09 січня 2019 року в гімназії відбувся психолого-педагогічний консиліум «Адаптація учнів 5-х класів до навчання».
   На консиліумі обговорено матеріали роботи творчих груп учителів-предметників, проведено аналіз діяльності закладу щодо створення умов для успішної адаптації п’ятикласників. Учасники консиліуму ознайомилися із результатами діагностики ресурсного та методичного забезпечення освітнього процесу, психологічних та соціометричних досліджень, анкетування батьків та учнів, перевірки учнівських зошитів, щоденників, стану відвідування навчальних занять, здоров'я дітей. Заступниками директора Момотюк С.І., Драган І.В. зроблено аналіз успішності та якості знань учнів 5-х класів у порівнянні з досягненнями у 4-х класах, аналіз виховної роботи у класних колективах.
   Проведення моніторингу у гімназії дозволяє розв'язати основну проблему – створення умов для успішної адаптації п’ятикласників до навчання, підвищення ефективності освітнього процесу.

Рекомендації учителям-предметникам

Рекомендації батькам