«Юніор» запрошує до відпочинку

Традиційно після закінчення навчання на базі гімназії протягом двох тижнів працює літній табір із денним перебуванням «Юніор». Не став винятком і цей навчальний рік. 29 травня 2017 року «Юніор» гостинно запросив до відпочинку 84 учні 5-6 класів.

Діти об’єднані у три гурти, у кожному із яких, окрім педагогів, працюють також учні-старшокласники.

Кожен день у літньому таборі  має певну тематику, яка визначає діяльність дітей у різноманітних напрямках, змаганнях та майстер-класах (день творчості, день спорту, день довкілля і т.ін.).

Особливістю цьогорічної літньої зміни у «Юніорі» є можливість поєднати відпочинок із вивченням англійської мови. Цьому сприяють щоденні заняття в гуртах, які проводять волонтер Корпусу Миру Т.Вебні та вчителі англійської мови Борщова І.О., Камлочук_В.О., Шурук Т.Є., Мартинюк І.О.

Протягом перших днів діяльності «Юніора» учні змогли презентувати свої творчі здібності у «Шоу талантів», взяти участь у військово-спортивній грі «Сокіл» («Джура»), відчути себе шукачами пригод у англомовній грі-квесті «Острів скарбів» та грі-естафеті «Мандруючи Європою».

А попереду в дітей ще багато цікавих та захоплюючих літніх днів у  «Юніорі».