«Зорі народжуються на Землі»

- це засвідчують матеріали однойменного альманаху. Уже 17 років поспіль за кошти міської ради видається збірник, у якому презентують творчі доробки шкільна і студентська молодь міста.

Від першого збірничка – тоненької, на кілька десятків сторінок чорно-білої книжечки – до цьогорічного у кольорі видання на 260 сторінок збільшився обсяг альманаху. Якщо  спочатку у збірнику були представлені лише літературні доробки, то сьогодні на сторінках видання вміщено фото – і графічні матеріали, інформація про досягнення юних дубенчан у царині театрального та музичного мистецтва, спорту та науки. Окрема сторінка є спогадами колишніх дописувачів книги, які розповідають про свої життєві творчі здобутки.

Відкрите засідання гуртка літературної творчості було присвячене врученню цьогорічних альманахів тим гімназистам, чиї імена презентовано на сторінках, а їх аж 18. Привітала дітей керівник підліткового клубу «Діалог» Дубенського міського центру соціальної служби сім’ї, дітей та молоді Лободзінська Світлана Василівна та керівник гуртка Ульянова Ганна Олександрівна.