Layout

Cpanel

Конференція-презентація дослідницьких робіт членів МАН

   Невід’ємною складовою роботи гімназії є пошук та підтримка юних обдарувань. З цією метою гімназисти залучені до занять у Рівненській Малій академії наук. Юні дослідники розуміють, що знання основ наук – успішна запорука науково-дослідницької роботи.

   14 березня 2018 року у читальному залі гімназії відбулась конференція-презентація науково-дослідницьких робіт старшокласників. МАНівці познайомили школярів 8-11 класів з власною дослідницькою діяльністю. Розповіли, чому вони зацікавились МАНом, які відділення та секції обирали, як визрівали ідеї тем.

   Виступи були насичені цікавою інформацією. Про карти зоряної системи та астероїди і використання їхніх можливостей людиною розповіли учні 11-Б класу Боявець Владислав та Сокол Олексій. Учень 10-Б класу Бондарчук Богдан своїм дослідженням «Визначення географічної широти м.Дубна за допомогою дзеркально-відбивного методу» переконав у можливості сучасної людини, для визначення власного розташування, обійтися без застосування сучасної техніки. Пилипчук Анна (10-Б) презентацією роботи «Утилізація відходів на Дубенщині» звернула увагу гімназистів на актуальність проблеми охорони довкілля та шляхи її розв’язання.

   Конференція довела, що саме участь у Малій академії наук є тим стартовим майданчиком, який дає здобувачам освіти перший досвід наукової діяльності, пошуку креативних рішень і презентації власних досягнень.

 

 

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів