Акція "Книга - морська глибина"

16 березня 2016 року у читацькому залі гімназії відбувся відкритий захід у рамках акції «Книга – морська глибина», який підготувала класний керівник 6-А класу Андросюк Л.Р.

Захід сприяв вихованню в учнів потреби у читанні та бережливому ставленні до книги. Шестикласники мали можливість дізнатися про історію створення книг, яку дослідили юні літературознавці, та оцінити їх значення в житті кожної людини.

Учні презентували буктрейлер своєї улюбленої книги, власні соціологічні дослідження про користь ефекту читання для психологічного стану людини, а також познайомилися з книгами, які розвивають у дітей любов до читання.

Учнівські інсценізації «Брудна книга» та «Нечитайко» спонукали кожного гімназиста задуматись про бережливе ставлення до книги.

На згадку про захід учні поповнили у бібліотеці «Золоту полицю книжок» новими книгами.