Читання - найкраща розумова гімнастика

Нещодавно у 7-А класі було проведено бібліотечний урок «Читання науково-популярної літератури - найкраща розумова гімнастика».

Завідувач бібліотекою М.М.Онищук познайомила учнів з одним із найзмістовніших видів довідкових видань – науково-популярною літературою, презентувала книжкову виставку «Книги ці про все на світі знають».

Члени бібліотечного активу Українець Влада, Бур’ян Дарія, Берлінець Яна та Корніяшик Анастасія розповіли про особливості користування книгами, які розміщені на книжковій виставці. Діти самостійно визначили їх зміст, читацьке призначення, радили однокласникам звертатися до цих видань за інформацією під час підготовки домашніх завдань, повідомлень, рефератів. Адже книжка – зручний формат, для користування яким не потрібно Інтернет-мережі.

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області розпочинає прийом заяв для зарахування учнів до 5 класу з 10 квітня 2019 року. Детальніше: