Зарахування учнів до ліцею

У зв'язку з карантином для зарахування учнів до закладу додатково використано лист Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 року №1/9-182 "Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти".

Для зарахування учнів до 5  класу заяви подаються  з  01 квітня по 31 травня 2023 року.

Подавати заяви для зарахування потрібно за встановленим зразком.

У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць (120) у п’ятих класах закладу освіти, конкурсний відбір не проводиться.

У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць (120) у п’ятих класах, до 01 червня включно заклад оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується, і проводиться відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 №367. Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.

Для зарахування учнів до 10 класу заяви подаються з 15 травня по 15 червня 2023 року.

Заяви для зарахування потрібно подавати за встановленим зразком.

Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класі математичного профілю - 30, у класі профілю "Українська філологія" - 30. У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.