Layout

Cpanel

Зрозуміти стрес: як учителю дбати про своє ментальне здоров’я?

   У часи війни вчитель стає опорою і для дітей, і для батьків своїх учнів. Здається, що про власний психологічний стан можна подбати пізніше, якщо вистачить часу. Але турботу про ментальне здоров’я не можна відкладати на потім. Як учителю зрозуміти, що час взяти паузу і потурбуватися про себе? Які прості правила та дії допоможуть запобігти вигоранню? 

Детальніше

Техніки які допоможуть приборкати гнів

   Гнів накриває хвилею – серце калатає, руки тремтять, і от ви наговорили зайвого, а потім... шкодуєте.
   Щоб не пошкодувати – дійте! Ось дві швидкі техніки, які допоможуть заспокоїтися й узяти емоції під контроль.

Навчання протидії сексуальному онлайн-насильству

   В рамках проведення національної інфоормаційно-просвітницької кампанії щодо запобігання грубим порушенням проти дітей та їх захисту, соціально-психологічна служба ліцею проводить роботу щодо поширення інформаційних матеріалів  неурядової міжнародної громадської організації "Соціальні ініціативи з охорони праці та здоров’я (LHSI)". Пропонуємо для перегляду та використанні в роботі посібник для спеціалістів які працюють із дітьми "НАВЧАННЯ ПРОТИДІЇ СЕКСУАЛЬНОМУ ОНЛАЙН-НАСИЛЬСТВУ ЩОДО ДІВЧАТ-ПІДЛІТКІВ"

Як бути надійними батьками під час війни

   В Україні створили серію коротких анімаційних відеороликів для батьків і вчителів, де пояснюють, що таке стрес, як із ним боротися і як потурбуватися про себе, щоби стати надійною опорою для дитини. Розповідаємо, про що говорять у роликах

Як надати підтримку колезі

Для того, щоб підтримати, часто достатньо просто вислухати людину та бути поруч. Ось декілька порад як слухати для того, щоб підтримати:

Детальніше на Facebook.com

Синдром річниці

Ефект річниці відчувається, як повторне переживання того, що було колись травмуючим. Ми знов і знов на всіх рівнях можемо програвати в пам’яті і відчувати те, що відбувалося. І саме зараз в ці дні у нас може бути багато нагадувань.

Практичні поради щодо проживання "синдрому річниці" виклала на своїй сторінці у Facebook психологоиня Світлана Ройз.

Детальніше на Facebook.com

Як соціальні мережі впливають на психіку дітей та підлітків

   Дослідження британських учених виявили, що чим більше часу діти у віці 10 років проводять у соціальних мережах, тим більше погіршується їхнє психічне благополуччя в підлітковому віці від 10 до 15 років.

Детальніше

Прапор україни

Актуально

Цікава інформація

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання