Щоб здивуватися, потрібна мить, а щоб зробити дивовижну річ, потрібні роки наполегливої праці

Під таким гаслом у гімназії проходив тиждень музичного мистецтва та трудового навчання.

У рамках тижня організовано виставку учнівських творчих робіт (вчителі Осійчук В.М., Степанчук Є.М., Литвиненко С.А., Сопронюк С.Є.), вікторину «Найрозумніший» для п’ятикласників (вчитель Степанчук Є.М.), майстер-класи «Плетіння браслета з ниток» (вчитель Сопронюк С.Є.), «Умілі ручки» (вчитель Степанчук Є.М.).

Учитель трудового навчання Литвиненко С.А. запросив на відкритий урок технічної праці у 6-Б клас.

«Музичний калейдоскоп» підготувала для семикласників учитель музичного мистецтва П’ятницька А.В., а учні 6-х класів взяли участь у музичній вікторині.

Проведені заходи надали можливість гімназистам проявити себе, розкрити свої задатки, здібності, бажання.