З 06 лютого по 21 лютого у ліцеї традиційно проведено методичну декаду «Змінюємо освітній процес».
У рамках методичного заходу відбувся відкритий урок математики у 5-Г класі на тему «Допоможи ЗСУ прогнати русню» (Дроби). Власний досвід роботи з п’ятикласниками демонструвала Бованко О.Д. Вчитель майстерно застосовує інформаційно-комунікаційні технології, ігрові елементи та формувальне оцінювання, а також спрямовує зміст навчального матеріалу на виховання в учнів патріотизму, поваги до української мови.
На уроці музичного мистецтва семикласники разом із Прохно Т.В. досліджували вплив музики на організм людини. Учитель майстерно розвиває в учнів музичний слух, почуття ритму, творчу уяву, фантазію, вокальні навички, вміння пізнавати мистецтво і відчувати його вплив на емоційний стан людини.
Секретами здорового способу життя та різними формами діяльності на уроці ділилася з колегами вчитель основ здоров’я Максімцева Т.В.. П’ятикласники активно обговорювали питання впливу рухової активності та харчування на організм людини. Педагог майстерно застосовує формувальне оцінювання та ІКТ.
Учитель зарубіжної літератури Андросюк Л.Р. запросила колег у «Літературний паб». Одинадцятикласники обговорили тему війни, висвітлену Генріхом Беллем у оповіданні «Подорожній, коли ти прийдеш у Спа…», порівнювали із воєнним лихоліттям, яке випало на долю українців-сучасників, створювали лото асоціацій, особисту сторінку письменника у соціальних мережах Instagram, Facebook.
Креативність та професіоналізм учителів ліцею засвідчили майстер-класи Антонів Т.В., Максимчук М.О., Ульянової Г.О., Туревич О.О., на які були запрошені педагоги Дубенської ТГ.
Учитель біології Максимчук М.О. упродовж зустрічі розкрила секрети власного практичного досвіду щодо створення розвиваючого середовища. Учасники хаходу відпрацювали форми та методи проведення рефлексії змісту навчального матеріалу, діяльності на уроці, настрою та емоційного стану учнів.
Учитель інформатики Антонів Т.В. провела майстер-клас для колег із створення простих медіапродуктів «Можливості хмарних технологій в освітньому процесі». Педагоги Дубенщини удосконалювали практичні навики роботи з програмою Wordwall.net та дошкою Netboard, що дозволить урізноманітнити форми та методи діяльності під час змішаного навчання, здійснювати формувальне оцінювання, особистісно зорієнтований підхід в освітньому процесі.
Учитель фізики Туревич О.О. провела майстер-клас із теми «Тулбокс уроків медіаграмотності». Під час заняття педагоги виконували практичні вправи з розпізнавання фейків, розглянули види маніпуляцій у соціальних мережах, ознайомилися з новітніми технологіями розвитку критичного мислення учнів на уроках фізики.
Символічно у Міжнародний день рідної мови відбувся майстер-клас учителя української мови та літератури Ульянової Г.О. Педагогиня запропонувала присутнім різні форми роботи на уроках мови для розвитку медіаграмотності учнів. Адже на сьогоднішній день так важливо вміти незалежно проацювати з різними типами медіатекстів, критично аналізувати твердження, розрізняти фейки, пропаганду в різних джерелах інформації.