"Безпечна країна"

15 листопада 2019 року в гімназії проведено єдиний національний урок «Безпечна країна» у рамках всеукраїнського Тижня безпеки дорожнього руху.

Мета заходу – попередження дитячого дорожньо-транспортного травматизму. То ж класні керівники Андросюк Л.Р., Боярська Л.П., Ульянова Г.О., Додчук Н.С., Гордіюк М.М., Галянтовська О.Б., Максимчук М.О., Ковальчук В.О.,     Ковальчук В.В., Шурук Т.Є., Радимська О.Д., Борщова І.О., вчитель Киричук М.Л. використали різноманітні форми роботи, щоб повторити з дітьми правила дорожнього руху та вдосконалити навички безпечної поведінки на дорозі. Учні брали участь у вікторинах, створювали безпечні маршрути від школи додому, малювали «трикутник безпеки пішохода», писали тематичні словникові диктанти, відтворювали в малюнках безпечні та небезпечні ситуації на дорогах, переглядали та обговорювали тематичні відеоролики.