І знoву перемога!

24–28 березня 2019 року 148 юних філологів 8-11 класів з усієї України вітала столиця Кіровоградщини – місто Кропивницький. Саме сюди зʼїхалися учнівські команди із 24 областей та міста Києва для участі в ІV етапі Всеукраїнської олімпіади з української мови та літератури.
   У цьому престижному філологічному змаганні до складу команди мовознавців Рівненщини увійшла учениця 10-Б класу гімназії Анна Повх. Три дні фінального етапу ХХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка пройшла в напруженій боротьбі, принесли третій рік поспіль нащій учасниці перемогу. Аня нагороджена дипломом ІІІ ступеня.
   Щиро вітаємо Анну, переможця ХХХІІІ Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури! Нехай твоє серце, Аню, буде завжди відкрите назустріч мріям, а успіхи стають досягненнями й надбанням рідних міста та держави!
   Дякуємо за підготовку переможця вчителям Світлані Іванівні Момотюк та Ганні Олександрівні Ульяновій.