Конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській»

«Щовесни, коли тануть сніги», українці вшановують пам'ять свого геніального сина і пророка Тараса Шевченка. Його поетичне слово не втрачає актуальності і сьогодні. Озвучене дітьми, слово Кобзаря по-новому оцінюється кожним.

З метою залучення школярів до вивчення творів Тараса Шевченка і розвитку творчих здібностей юних дубенчан, 1 березня 2017 року відбувся міський огляд-конкурс читців-декламаторів «Живи, Кобзарю, в пам’яті людській».

Виступ наших гімназистів (Бабичі Аня та Катруся,    5-А клас; Баковчук Ірина, 8-А клас; Антіпова Соломія, Смалюк Христина, Молінська Ліля, Романчук Ілля та Тимошко Вадим, 9-А клас) був найкращим за мистецькою інтерпретацією поезії Тараса Шевченка «У нашім раї на землі». Органічне поєднання музичного супроводу та виразного читання створило неперевершений ефект сприйняття поезії.

Вітаємо з перемогою!

Переможців підготували Ульянова Г.О. та Момотюк_С.І.