Творча зустріч

05 березня 2020 року відбулася зустріч учнів 5-6 класів із львівським письменником та сценаристом дитячих мультфільмів Тарасом Микитчаком.

Письменник презентував цикл дитячих книжок, написаних у співавторстві з дружиною Галиною. Герої його книжок – сучасні діти, які потрапляють у різноманітні міфічні ситуації.

Автор не лише розповідав цікаві історії, а й читав вірші, запитував, радився із слухачами, як краще подолати різні невдачі.

Учням було цікаво дізнатись про те, що Тарас Микитчак – автор багатьох сценаріїв для мультфільмів львівської анімаційної компанії «АРТ-відео». З його ініціативи на екрані оживають українські легенди, перекази.

Тарасу Микитчаку учні задавали питання і з’ясували: він народився на Стрийщині, любить мандрувати Карпатами, в його доробку роман-фентезі «Долина єдиної Дороги», він кандидат біологічних наук, старший науковий співробітник інституту екології Карпат НАН України, ще у дитинстві полюбив твори Всеволода Нестайка і сам пробував писати оповідання.

Зустріч закінчилася презентацією нових книг автора та фото на згадку.