Правила прийому учнів

Для зарахування учнів до 5 класу Дубенської гімназії №2 заяви подаються до 31 травня включно.

У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць (120) у п’ятих класах закладу освіти, конкурсний відбір не проводиться і 01 червня видається наказ про зарахування усіх дітей.

У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць (120) у п’ятих класах, до 01 червня включно заклад оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується і проводиться відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 №367. Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.

Для зарахування учнів до 10 класу Дубенської гімназії №2 заяви подаються до 15 червня включно. Зарахування відбувається, як правило, за конкурсом відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 №367.

Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом иа 15 червня не перевищує загальної кількості місць (60) у класах закладу. У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.