Списки майбутніх п'ятикласників будуть оприлюдені після закінчення карантину, подачі оригіналів документів та видачі наказу про зарахування учнів до 5 класів.

Зарахування учнів до гімназії

Зарахування учнів до гімназії відбувається відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 16 квітня 2018 року №367 "Про затвердження порядку зарахування, відрахування та переведення учнів до державних та комунальних закладів освіти для здобуття повної загальної середньої освіти"зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 05 травня 2018 року за №564/32016.
   У зв'язку з карантином для зарахування учнів до закладу додатково використано лист Міністерства освіти і науки України від 31.03.2020 року №1/9-182 "Щодо організованого завершення 2019-2020 навчального року та зарахування до закладів загальної середньої освіти".

Для зарахування учнів до 5 класу Дубенської гімназії №2 заяви подаються з 30 квітня по 31 травня 2020 року.

Подавати заяви для зарахування потрібно за встановленим зразком на електронну пошту гімназії Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Прийом оригіналів документів, необхідних для зарахування, - після припинення карантину.

У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв не перевищує загальної кількості місць (90) у п’ятих класах закладу освіти, конкурсний відбір не проводиться.

У разі, якщо кількість поданих станом на 31 травня заяв перевищує загальну кількість місць (90) у п’ятих класах, до 01 червня включно заклад оприлюднює оголошення про проведення конкурсного відбору, що організовується і проводиться відповідно до наказу МОН від 16.04.2018 №367. Конкурс має бути проведений і наказ про зарахування виданий до 15 червня включно.

У зв'язку з карантином наказ про зарахування учнів буде виданий після закінчення карантину та прийому оригіналів документів.

Для зарахування учнів до 10 класу Дубенської гімназії №2 заяви подаються з 15 травня по 15 червня.

У період карантину заяви для зарахування потрібно подавати за встановленим зразком на електронну пошту гімназії  Этот адрес электронной почты защищен от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.

Конкурс не проводиться у разі, якщо кількість поданих заяв про зарахування станом на 15 червня не перевищує загальної кількості місць у класах математичного профілю - 60, у класі профілю "Українська філологія" - 30. У такому випадку наказ про зарахування видається впродовж одного робочого дня, після якого зарахування відбувається на вільні місця у порядку надходження заяв.

Прийом учнів до 5 класу

Прогнозована кількість:
   класів - 3;
   учнів - 90.

Станом на 22.06.2020 року подано заяв - 84.

Прийом учнів до 10 класу

Прогнозована кількість:
   класів - 3;
   учнів - 60 (математичний профіль);
   учнів - 30 (профіль "Українська філологія").

Станом на 22.06.2020 року подано заяв:

математичний профіль – 48;

профіль "Українська філологія"   22.

Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше: