Pеволюція Гідності – eволюція духу

Під таким гаслом 21 листопада в гімназії проводились заходи, присвячені Дню Гідності та Свободи.
   Учні 11-Б класу із класним керівником Додчук Н.С. підготували тематичну інформаційну акцію для учнів 8-11-х класів, в ході якої учасники відтворили ретроспективу подій Революції Гідності (листопад 2013 року – лютий 2014 року), переглянули фрагменти документального фільму «Зима, що нас змінила» та відеоролик «Майдан – еволюція духу», вшанували пам'ять Героїв Небесної Сотні та усіх загиблих за Незалежність України хвилиною мовчання.
   Впродовж тижня 19-23 листопада у 5-7 класах класні керівники провели хвилинки історичної пам'яті «День Гідності і Свободи». А в бібліотеці гімназії було облаштовано тематичний виклад друкованих джерел та інформаційну вітрину «Революція Гідності. Як це було» (завідувач бібліотекою Онищук М.М,).

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області проводить прийом заяв для зарахування учнів до 5-их та 10-их класів на 2019-2020 навчальний рік. Детальніше: