Формування ціннісних орієнтацій учнівської молоді

Нещодавно в гімназії відбулося засідання педагогічної ради «Формування ціннісних орієнтацій учнівської молоді в освітньому процесі: здобутки і проблеми».

На заході були презентовані напрацювання творчих груп класних керівників, які проаналізували діяльність педагогічного колективу за кожним із напрямків Програми національного виховання, ознайомили із ефективними виховними технологіями з формування ціннісних ставлень, творчими здобутками. Також було визначено основні проблеми у роботі з формування ціннісних орієнтацій та шляхи їх вирішення.

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області розпочинає прийом заяв для зарахування учнів до 5 класу з 10 квітня 2019 року. Детальніше: