Учимося по-новому

Незвичайним і цікавим для учнів 6-Б класу був урок позакласного читання з української літератури «Красу рідної природи цінувати всім серцем вчись!».
   Інтегрований урок провели учитель української літератури Ульянова Г.О. та образотворчого мистецтва Грановська О.П. Виразне читання учнями пейзажних поезій Лесі Українки викликало в уяві дітей кольорові асоціації, що вони і відтворили на папері у нестандартній манері малювання зім’ятим папером. Колаж дитячих робіт відобразив різні емоції, почуття, образи, що асоціюються у кожного з тою порою року, коли народився.
   Рефлексуючи виконану роботу на уроці, діти висловлювали бажання відвідати уроки фізкультури, на яких зможуть повторити табличку множення.

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області проводить прийом заяв для зарахування учнів до 5-их та 10-их класів на 2019-2020 навчальний рік. Детальніше: