Layout

Cpanel

Родинні цінності

   24 квітня 2018 р. у 8-В класі (класний керівник Боярська Л.П.) була проведена відкрита класна година «Цінності моєї родини».
   Впродовж заняття учні розширили свої знання про поняття «родина», «сім'я», «родинні традиції», «реліквії», вчилися усвідомлювати значимість та цінність усього, з чого складається родинне щастя та родинна історія.
   Розпочався захід міні-інсценівкою «Старі фотографії» у виконанні учнів класу. Після цього діти працювали в групах над складанням асоціативних ланцюжків до понять «родина», «щастя», «родовід», складали та тлумачили тематичні прислів’я та приказки.
   Емоційною та змістовною була кульмінаційна частина заняття, на якій учні презентували родинні історії та реліквії за випереджувальними завданнями. Одна із груп готувала розповіді про знайомства, кохання та створення сім'ї своїх прадідусів та прабабусь. Старі світлини, історії про нелегкі долі та світлі почуття цих людей навертали сльози співчуття та захоплення у присутніх дітей та дорослих.
   Друга група вразила розповідями про родинні кулінарні традиції, які передаються із покоління в покоління. Деякі учні навіть принесли книги із записами кулінарних рецептів своїх прабабусь.
   Третя група демонструвала родинні реліквії: вишиваний одяг, рушники, ліжники та скатертини, власноруч виготовлені прапрабабусями. Кожна із цих речей супроводжувалась захоплюючими розповідями учнів.
   Завдяки класній годині діти та дорослі доторкнулися серцями до власних родинних цінностей, познайомилися із історіями інших родин та усвідомили себе невід’ємною частинкою своїх родинних історій.

Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів