Психолого-педагогічний консиліум

У гімназії відбувся психолого-педагогічний консиліум з питань мотивації учнів 10-х класів до навчання.
   У проведенні методичного заходу взяли участь адміністрація, класні керівники, учителі-предметники, соціально-психологічна служба. Колективно обговорювалися причини труднощів, що виникають у десятикласників при переході до навчання у школі ІІІ ступеня, та заходи по усуненню їх. Налагодженню співпраці між класними керівниками, учителями-предметниками та учнями сприяли листи із побажаннями, написані дітьми для вчителів. У свою чергу педагоги працювали у групах над створенням листів у відповідь. Усі присутні мали можливість прослухати корисну інформацію про стилі педагогічного спілкування від практичного психолога Кундеус І.С. та за допомогою анкетування визначити власний стиль.