Професій тисячі – твоя одна

У рамках тижня профорієнтації у 9-А класі відбулася година спілкування на тему «Людина для професії, чи професія для людини?». Метою заходу було привернення уваги підлітків до здійснення вибору професії, її значення у житті кожного, фокусування думок, що обумовлюють вибір людиною тієї чи іншої спеціальності, наголошення на вагомості прийняття правильного рішення щодо майбутнього життя.
   Учні підготували цікаві презентації на такі теми: «10 найбільш затребуваних професій», «Професії майбутнього», «Незвичайні професії». Дев’ятикласники поділилися своїми думками про важливі кроки у їхньому житті щодо вибору професії, висловили свої судження, як займатися тим, що приносить радість і задоволення.
   На класну годину було запрошено випускницю гімназії Попович Ірину, яка цього річ закінчує магістратуру РДГУ за спеціальністю музично-педагогічна освіта. На зустріч Ірина завітала з гітарою.
   Дівчина складає вірші, пише музику, вона є творча і обдарована особистість. У її виконанні прозвучали власні пісні, учні були не лише слухачами, а й співали разом з Іриною. Зустріч цікава і незабутня. Діти усвідомили вагоме значення вибору професії у житті, знань, яких вимагає та чи інша сфера діяльності.

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області проводить прийом заяв для зарахування учнів до 5-их та 10-их класів на 2019-2020 навчальний рік. Детальніше: