Зустріч з поетесою

02 квітня 2019 року у бібліотеці гімназії відбулася зустріч учнів 9-В класу із рівненською поетесою, перекладачем, бардом, членом Національної спілки письменників України Валентиною Люліч.
   Захід був присвячений Міжнародному дню дитячої книги та проходив за сприяння відділу культури Дубенської міської ради.
   Поетеса познайомила гімназистів із тенденціями сучасної європейської та української поезії, читала власні вірші та переклади, презентувала збірки своїх творів.
   Пісні В.Люліч у виконанні авторки під акомпанемент гітари, її світла лірика, відвертість та гумор у спілкуванні з учнівською молоддю створили атмосферу невимушеності та творчості, сприяли зацікавленню учнів поетичним словом, сучасною літературою.

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області розпочинає прийом заяв для зарахування учнів до 5 класу з 10 квітня 2019 року. Детальніше: