Буктрейлер, буктюб – реклама книги по-новому

Нещодавно для учнів 7-В класу проведено бібліотечний урок «Реклама книги по-новому» як засіб підвищення читацької активності учнів.
Сучасні діти не читають. Як бути? За результатами досліджень серед причин зниження читання називають Інтернет, комп’ютер, смартфони.
Щоб привернути увагу учнів, зацікавити їх пошуком нових і цікавих книг, учасникам заходу запропонували сучасні методи реклами книги у відеоформаті, які рекламують у популярних сервісах, мережах і блогах.
   Неординарним творчим завданням прозвучала пропозиція від бібліотекаря закладу спробувати створити власний буктрейлер, буктюб на улюблену книгу.
   Читати книги – значить іти в ногу з часом.

Дубенська гімназія №2 Дубенської міської ради Рівненської області проводить прийом заяв для зарахування учнів до 5-их та 10-их класів на 2019-2020 навчальний рік. Детальніше: