Layout

Cpanel

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів

   Завершився ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів.   
   Вітаємо переможців - учнів Дубенської гімназії №2 та їхніх учителів.

Українська мова та література

Діденко Яна, 7-В клас, 1 місце, вчитель Метелюк В.А.

Бабич Анна, 8-А клас, 1 місце, вчитель Ковальчук В.О.

Мельничук Олександра, 9-Б клас, 2 місце, вчителі Додчук Н.С., Ковальчук В.В.

Саюк Юліана, 10-Б клас, 3 місце, вчителі Додчук Н.С.,    Ульянова Г.О.

Повх Анна, 11-Б клас, 1 місце, вчителі Момотюк С.І.,     Ульянова Г.О.


Трудове навчання

Юхимчук Володимир, 8-В клас, 1 місце, вчитель          Литвиненко С.А.

Залевська Єлизавета, 9-В клас, 2 місце, вчитель Сопронюк С.Є.


Інформатика

Чабанов Павло, 8-А клас, 2 місце, вчитель Церольчук О.С.

Денисюк Максим, 8-Б клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Маляренко Катерина, 9-А клас, 3 місце, вчитель Антонів Т.В.

Колинюк Арсен, 9-В клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Малярчук Богдана, 10-Б клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Шалак Данило, 11-Б клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.


Німецька мова

Цокало Назар, 8-Б клас, 2 місце, вчитель Мельничук О.М.

Герус Тетяна, 9-Б клас, 1 місце, вчитель Мельничук О.М.

Малярчук Богдана, 10-Б клас, 3 місце, вчитель Киричук М.Л.

Пахальчук Діана, 11-А клас, 3 місце, вчитель Литвин В.М.


Біологія

Панасюк Артем, 11-Б клас, 1 місце, вчитель Максимчук М.О.


Географія

Бабич Катерина, 8-А клас, 2 місце, вчитель Якута Г.І.


Англійська мова

Бабич Катерина,8-А клас, 2 місце, вчитель Борщова І.О.

Мельничук Олександра, 9-Б клас, 2 місце, вчитель    Галянтовська О.Б.

Черкаська Софія, 10-Б клас, 3 місце, вчитель Борщова І.О.

Панасюк Артем, 11-Б клас, 3 місце, вчитель Борщова І.О.


Хімія

Бабич Катерина, 8-А клас, 2 місце, вчитель Магель Л.М.

Росоловська Соломія, 9-Б клас, 3 місце, вчитель Магель Л.М.

Панасюк Артем, 11-Б клас, 2 місце, вчитель Магель Л.М.


Фізика

Шалак Анастасія, 7-А клас, 1 місце, вчитель Козловська С.І.

Денисюк Максим, 8-Б клас, 1 місце, вчитель Туревич О.О.

Чопик Руслан, 8-В клас, 2 місце, вчитель Туревич О.О.

Маляренко Катерина, 9-А клас, 2 місце, вчитель Туревич О.О.

Леньо Орест, 10-Б клас, 1 місце, вчитель Козловська С.І.

Шалак Данило, 11-Б клас, 1 місце, вчитель Козловська С.І.


Історія

Бабич Анна, 8-А клас, 1 місце, вчитель Ясюк Л.В.

Саюк Юліана, 10-Б клас, 2 місце, вчитель Боярська Л.П.

Повх Анна, 11-Б клас, 2 місце, вчитель Ясюк Л.В.


Екологія

Мандзюк Дарія, 10-Б клас, 1 місце, вчитель Цимбалюк Л.С.

Панасюк Артем, 11-Б клас, 2 місце, вчитель Максимчук М.О.


Астрономія

Шалак Данило, 11-Б клас, 1 місце, вчитель Туревич О.О.


Інформаційні технології

Чабанов Павло, 8-А клас, 2 місце, вчитель Церольчук О.С.

Маляренко Катерина, 9-А клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Галушка Назар, 9-В клас, 3 місце, вчитель Антонів Т.В.

Леньо Орест, 10-Б клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Стребчук Максим, 10-Б клас, 1 місце, вчитель Церольчук О.С.

Квасова Любов, 11-Б клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

 

 Математика

Мосійчук Вікторія, 6-Б клас, 1 місце, вчитель Бардецька Г.П.

Шалак Анастасія, 7-А клас, 1 місце, вчитель Скворцова С.С.

Бабич Анна, 8-А клас, 2 місце, вчитель Скворцов О.В.

Стребчук Максим, 10-Б клас, 3 місце, вчитель Скворцов О.В.

Квасова Любов, 11-Б клас, 3 місце, вчитель Бардецька Г.П.



 

 

 

 



 

 

 

 



Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів