Layout

Cpanel

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів 2017 року

   Підсумки ІІ етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів.

   Вітаємо переможців - учнів Дубенської гімназії №2 та їхніх учителів.

Інформатика

Боявець Владислав, 11 клас, 1 місце, вчитель Антонів_Т.В.

Бондарчук Богдан, 10 клас, 1 місце, вчитель Антонів_Т.В.

Шалак Данило, 9 клас, 2 місце, вчитель Антонів Т.В.

Малярчук Богдана, 8 клас, 2 місце, вчитель Антонів_Т.В.

Німецька мова

Дивак Вероніка, 11 клас, 3 місце, вчитель Киричук_М.Л.

Олійник Діана, 10 клас, 1 місце, вчитель Чужда О.В.

Шалак Дмитро, 9 клас, 3 місце, вчитель Литвин_В.М.

Малярчук Богдана, 8 клас, 2 місце, вчитель Киричук_М.Л.

Трудове навчання

Баняс Юлія, 9 клас, 3 місце, вчитель Сопронюк С.Є.

Демидюк Володимир, 9 клас, 1 місце, вчитель Осійчук_В.М.

Технології

Українець Валерія, 11 клас, 2 місце, вчитель Сопронюк_С.Є.

Українська мова і література

Нікітюк Катерина, 8 клас, 3 місце, вчитель Додчук_Н.С.

Повх Анна, 9 клас, 1 місце, вчитель Момотюк С.І.

Кузьмяк Анна, 11 клас, 1 місце, вчитель Ковальчук_В.О.

Географія

Ковальчук Олександра, 8 клас, 2 місце, вчитель Якута_Г.І.

Повх Анна, 9 клас, 2 місце, вчитель Шеремета М.Ф.

Гальчук Інна, 11 клас, 3 місце, вчитель Якута Г.І.

Математика

Денисюк Максим, 6 клас, 3 місце, вчитель Скворцов_О.В.

Бондарчук Богдан, 10 клас, 2 місце, вчитель Скворцов_О.В.

Боявець Владислав, 11 клас, 2 місце, вчитель Нагорний_В.А.

Англійська мова

Черкаська Софія, 8 клас, 3 місце, вчитель Борщова І.О.

Травіна Анастасія, 9 клас, 3 місце, вчитель Борщова_І.О.

Кузьмяк Анна, 11 клас, 2 місце, вчитель Мартинюк І.О.

Хімія

Мельничук Олександра, 7 клас, 2 місце, вчитель Магель_Л.М.

Пилипчук Ганна, 10 клас, 2 місце, вчитель Магель_Л.М.

Фізика

Логвинюк Віталій, 7 клас, 3 місце, вчитель Туревич_О.О.

Леньо Орест, 8 клас, 1 місце, вчитель Козловська С.І.

Шалак Данило, 9 клас, 1 місце, вчитель Козловська С.І.

Бондарчук Богдан, 10 клас, 1 місце, вчитель Туревич_О.О.

Боявець Владислав, 11 клас, 2 місце, вчитель Козловська С.І.

Екологія

Пилипчук Ганна, 10 клас, 3 місце, вчитель Цимбалюк_Л.С.

Дивак Вероніка, 11 клас, 1 місце, вчитель Максимчук_М.О.

Історія

Саюк Юліанна, 8 клас, 3 місце, вчитель Боярська Л.П.

Повх Анна, 9 клас, 1 місце, вчитель Ясюк Л.В.

Дивак Вероніка, 11 клас, 3 місце, вчитель Ясюк Л.В.

Інформаційні технології

Леньо Орест, 8 клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Стребчук Максим, 8 клас, 1 місце, вчитель Церольчук_О.С.

Піддубник Ольга, 9 клас, 2 місце, вчитель Антонів Т.В.

Гордіюк Віталій, 10 клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Сокол Олексій, 11 клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Правознавство

Повх Анна, 9 клас, 1 місце, вчиель Грановська О.П.

Пилипчук Ганна, 10 клас, 2 місце, вчитель Грановська_О.П.

Дивак Вероніка, 11 клас, 3 місце, вчитель Грановська_О.П.

Астрономія

Боявець Владислав, 11 клас, 1 місце, вчитель Туревич_О.О.

Бондарчук Богдан, 10 клас, 2 місце, вчитель Туревич_О.О.

Сокол Олексій, 11 клас, 3 місце, вчитель Туревич О.О.

 

Прапор україни
Прийом учнів до 5-х та 10-х класів на 2020-2021 н.р. Детальніше:

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів