Layout

Cpanel

ІІ етап Всеукраїнських учнівських олімпіад з базових дисциплін

   Стартував ІІ етап Всеукраїнських олімпіад з базових предметів.
   Вітаємо переможців - учнів Дубенської гімназії №2 та їхніх учителів.

Трудове навчання

Горбачук Богдана, 9 клас, 2 місце, вчитель Сопронюк С.Є.

Ігнатович Денис, 9 клас, 2 місце, вчитель Осійчук_В.М.

Смалюк Христина, 11 клас, 1 місце, вчитель Сопронюк С.Є.

Німецька мова

Момотюк Яна, 8 клас, 2 місце, вчитель Мельничук О.М.

Малярчук Богдана, 9 клас, 2 місце, вчитель Киричук М.Л.

Пахальчук Діана, 10 клас, 3 місце, вчитель Литвин В.М.

Олійник Діана, 11 клас, 1 місце, вчитель Чужда О.В.

Українська мова та література

Корнійчук Кіра, 7 клас, 1 місце, вчителі Веремчук Л.Л., Ковальчук В.О.

Маляренко Катерина, 8 клас, 3 місце, вчитель Метелюк В.А.

Стецюк Олександра, 9 клас, 1 місце, вчителі Ковальчук В.О., Целюх Т.Г.

Повх Анна, 10 клас, 1 місце, вчителі Момотюк С.І., Ульянова_Г.О.

Інформатика

Колинюк Арсен, 8 клас, 3 місце, вчитель Антонів Т.В.

Малярчук Богдана, 9 клас, 2 місце, вчитель Антонів Т.В.

Шалак Данило, 10 клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Квасова Любов, 10 клас, 1 місце, вчитель Антонів Т.В.

Бондарчук Богдан, 11 клас, 3 місце, вчвитель Антонів Т.В.

Біологія

Логвинюк Віталій, 8 клас, 1 місце, вчитель Максимчук М.О.

Стецюк Олександра, 9 клас, 3 місце, вчитель Цимбалюк Л.С.

Панасюк Артем, 10 клас, 1 місце, вчитель Максимчук М.О.

Гринькова Яна, 11 клас, 2 місце, вчитель Цимбалюк Л.С.

Географія

Повх Анна, 10 клас, 3 місце, вчитель Шеремета М.Ф.

Астрономія

Шалак Данило, 10 клас, 1 місце, вчитель Козловська С.І.

Бондарчук Богдан, 11 клас, 1 місце, вчитель Туревич О.О.

Математика

Шалак Анастасія, 6 клас, 2 місце, вчитель Скворцова С.С.

Чопик Руслан, 7 клас, 2 місце, вчитель Скворцов О.В.

Леньо Орест, 9 клас, 2 місце, вчитель Петрук Г.М.

Квасова Любов, 10 клас, 2 місце, вчитель Бардецька Г.П.

Бондарчук Богдан, 11 клас, 3 місце, вчитель Скворцов О.В.

Англійська мова

Черкаська Софія, 9 клас, 3 місце, вчитель Борщова І.О.

Панасюк Артем, 10 клас, 3 місце, вчитель Борщова І.О.

Смалюк Христина, 11 клас, 3 місце, вчитель Мартинюк І.О.

Хімія

Бабич Катерина, 7 клас, 2 місце, вчитель Магель Л.М.

Росоловська Соломія, 8 клас, 1 місце, вчитель Магель Л.М.

Шалак Данило, 10 клас, 2 місце, вчитель Магель Л.М.



Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів