Підсумки ІІ Міжнародної гри «Sunflower»

Підведені підсумки ІІ Міжнародної гри «Sunflower-2017» зі світової літератури.

110 учнів гімназії під керівництвом Андросюк Л.Р. вже вдруге взяли участь у грі «Sunflower-2017». У порівнянні з минулим роком кількість бажаючих випробувати себе у конкурсі збільшилась на 34 гімназисти.

Саме такі інтелектуальні ігри дають можливість учням перевірити свої знання, відпрацювати навички роботи з тестовими формами завдань, підвищити мотивацію дітей до пізнання нового, сформувати життєві компетентності.

У 2017 році завдання були набагато складніші, але це не вплинуло на позитивний настрій учасників, головне, щоб було цікаво!

Найкращі результати показали та нагороджені Дипломом І ступеня всеукраїнського рівня Росоловська Соломія, Мельничук Олександра, Горбачук Богдана, Горбань Соломія, Мандзюк Дарія, Нікітюк Катерина, Присакар Яна, Саюк Юлія.

Диплом ІІ ступеня цього ж рівня здобули Сінєвич Надія, Корнійчук Анастасія, Бур’ян Дарія. Диплом ІІІ ступеня - Август Вікторія, Момотюк Яна, Герус Тетяна, Кравчук Надія, Ліліца Яна, Ніколайченко Вікторія, Українець Владислава.

58 гімназистів нагороджено дипломами регіонального рівня, сертифікатами учасника - 33 учні.

Грамотою «Найкраща школа» нагороджено Дубенську гімназію №2 за активну участь у Міжнародній грі «Sunflower-2017» зі світової літератури.

Вітаємо переможців та учасників гри,  бажаємо не зупинятися на досягнутому!

Дубенська гімназія №2 оголошує набір учнів на 2018-2019 навчальний рік.