День цивільного захисту 2018

10 травня 2018 року був проведений День цивільного захисту з об’єктовим тренуванням «Виникнення пожежі на ІІІ поверсі гімназії».
   Учні та працівники гімназії відпрацювали дії за сигналом «Увага всім!», користування засобами колективного та індивідуального захисту органів дихання, виконання нормативів ЦЗ. Учні 10-11 класів формували в молодших гімназистів навички використання протигазів, вогнегасників, одягання та носіння костюмів РХЗ та поділилися умінням користуватися ВПХР. Старшокласники навчали учнів середніх класів надавати першу медичну допомогу та накладати пов’язки.
   Заходи, проведені цього дня, вкотре нагадали, що життя – найбільша цінність людини, а його збереження – в її руках.

Дубенська гімназія №2 проводить набір учнів на 2018-2019 навчальний рік. Для зарахування до 5 класу заяви подаються до 31 травня включно. Для зарахування учнів до 10 класу заяви подаються по 15 червня. Детальніше: