Вимоги до шкільної форми

Шановні батьки!

Згідно з Указом Президента України від 12 червня 1996 року № 417/96 «Про шкільну форму для учнів середніх закладів освіти», Постанови Кабінету Міністрів України від 22 серпня 1996 року № 1004 «Про запровадження шкільної форми для учнів середніх закладів освіти» учень повинен з'являтися до школи у формі, яка є обов’язковою.

Описані в зазначених документах вимоги сприяють вихованню ділової культури в учнів та зменшують видатки батьків на одяг дитини. Тому адміністрація гімназії звертається до вас з проханням контролювати виконання учнями вимог щодо зовнішнього вигляду.

Положення про шкільну форму

Шкільна форма учня Дубенської гімназії №2 має встановлений зразок, затверджений протоколом засідання ради гімназії.

Порядок впровадження шкільної форми

1.Носіння форми, встановленої  Положенням, є обов’язковим для учнів гімназії на навчальний рік.

2.Відповідальність за доведення інформації до учнів гімназії та їх батьків (осіб, що їх заміняють) і дотримання Положення покладається на заступника директора з виховної роботи, класних керівників.

3.Недотримання учнями закладу цього Положення є порушенням Статуту гімназії та Правил поведінки для учнів.

4.Про випадок явки учня без шкільної форми в порушення даного Положення батьки мають бути повідомлені класним керівником протягом навчального дня з метою усунення недоліків негайно.

5.Дане Положення є додатком до Статуту гімназії і підлягає обов’язковому виконанню учнями.

Вимоги до шкільної форми

Щоденний одяг для юнаків:
діловий костюм: піджак темно-синього або чорного кольору, брюки темно-синього або чорного кольору;
сорочка однотонна (допускається в клітинку);
туфлі (кросівки) темного кольору.

Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:
светр (гольф) під піджак;
жилет (на сорочку під піджак).

Зміни, які допускаються при високій температурі:
однотонна або в клітинку сорочка з коротким рукавом (не футболка) без піджака.

Можливі будь-які комбінації із вищезазначених предметів за умови дотримання ділового стилю одягу.

Щоденний одяг для дівчат:
діловий костюм: жакет темно-синього або чорного кольору та спідниця середньої довжини темно-синього або чорного кольору; жакет та брюки темно-синього або чорного кольору;

сарафан та жакет темно-синього або чорного кольору;
блуза біла або однотонна (не футболка і не майка);
туфлі без підборів або на невисокому каблуку, платформа помірної висоти, (не кросівки).
Зміни, які допускаються взимку, при низькій температурі:
светр (гольф) під жакет;
жилет (на блузу під жакет).

Зміни, які допускаються при високій температурі:
блуза з коротким рукавом (не футболка) без жакета.

Можливі будь-які комбінації із вищезазначених предметів за умови дотримання ділового стилю.

Одяг для занять фізичною культурою:
спортивний костюм, футболка, кросівки або кеди.
Доповнення при заняттях взимку на свіжому повітрі:
головний убір, куртка, рукавички.

Вимоги до зовнішнього вигляду:

- чисті та охайні одяг і взуття;

- охайна зачіска для дівчат, акуратна стрижка для юнаків;

- стриманий макіяж дозволяється тільки дівчатам 9-11 класів.

Закликаємо учнів та батьків до співпраці!