Layout

Cpanel

Розпочато реєстрацію на пробне ЗНО

   03 січня розпочалась реєстрація участі у пробному зовнішньому оцінюванні. Реєстрацію учасників здійснюють регіональні центри оцінювання якості освіти. Пробне зовнішнє незалежне оцінювання проходить з метою ознайомлення всіх охочих із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання.

Детальніше на Osvita.ua

За якими програмами укладаються тести ЗНО 2020 року

   Програми зовнішнього незалежного оцінювання з усіх предметів затверджуються Міністерством освіти і науки не пізніше ніж за півтора року до проведення ЗНО.

Детальніше на Osvita.ua

ЗНО з історії України: візуальні об’єкти, які потрібно знати

   Освіта.ua пропонує учасникам зовнішнього оцінювання, які складатимуть тест з історії України перелік візуальних об'єктів, що можуть бути запропоновані укладачами тестів.

Детальніше на Osvita.ua

 

Яку кількість предметів можна обрати для проходження ЗНО?

   У 2020 році кожен учасник зовнішнього оцінювання може обрати для проходження тестування не більш ніж чотири навчальні предмети.

Детальніше на Osvita.ua

Реєстрація на пробне ЗНО стартує у січні

   Українським центром оцінювання якості освіти затверджений план підготовки і проведення пробного зовнішнього незалежного оцінювання в 2020 році. Відповідний наказ підписаний в.о. директора УЦОЯО Валерієм Бойко.

   Згідно з документом, реєстрація для участі у пробному ЗНО в 2020 році триватиме з 3 до 24 січня.

Детальніше на Osvita.ua

Онлайн-тести зовнішнього незалежного оцінювання

   Майбутні учасники зовнішнього оцінювання 2020 року, які вже розпочали підготовку до тестування, мають можливість скористатись сервісом ЗНО-ОНЛАЙН, розробленим Osvita.ua.

ЗНО-2020

   Наказом Міністерства освіти і науки України від 9 липня 2019 року № 947 затверджено календарний план підготовки та проведення зовнішнього незалежного оцінювання 2020 року.

Детальніше на сайті УЦОЯО

ЗНО-2019: як розрахувати бал з фізики

   Визначення результатів зовнішнього незалежного оцінювання з фізики здійснюється у два етапи. На першому етапі визначається тестовий бал учасника зовнішнього оцінювання (максимум – 60 балів). На другому етапі, на основі тестового бала визначається рейтингова оцінка результатів учасника зовнішнього оцінювання за 200-бальною шкалою, що використовується при складанні рейтингового списку абітурієнтів при вступі до вузів України.

Детальніше на Osvita.ua

Відповіді на тест ЗНО з англійської мови

   Опубліковані правильні відповіді на завдання тесту ЗНО з англійської мови, що був проведений у вівторок.

Детальніше на Osvita.ua

Результати ЗНО з української мови оголосять 14 червня

   Визначення офіційних результатів зовнішнього незалежного оцінювання з української мови і літератури відбуватиметься у декілька етапів.

Детальніше на Osvita.ua

Відповіді до завдань ЗНО з математики (оновлені)

   Предметна фахова комісія Українського центру оцінювання якості освіти встановила правильні відповіді до завдань сертифікаційної роботи з математики. Ознайомитися з таблицею правильних відповідей можна в розділі «ЗНО-2019. Математика».

Детальніше на сайті УЦОЯО


Прапор україни

Актуально

Календар подій

Календар свят і подій. Листівки, вітання та побажання
Календар України

Цікава інформація

Блоги вчителів